CESA KOZMETİK

Ankara'nın Kızılay semtinde ofis ortamında başladığı faliyetlerini kısa bir süre sonra daha geniş bir ortam ihtiyacından dolayı İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde (IVOGSAN) 400 m2 kapalı alana sahip kendi binasında devam ettirmektedir.

İğneli epilasyon cihazları, ipl epilasyon cihazı, zayıflama cihazları olan kavitasyon cihazı, pasif jimnastik cihazı, ısı battaniyesi ya da yosun battaniyesi ile vapozon, frimatör, lup, vakum sprey, yüksek frekans, woodlamp, iontofores gibi cilt bakımı cihazlarını Avrupa standartlarında üretebilmekte, ayrıca 3 yıl garanti ile satış sonrası hizmetlerini de devam ettirmektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

Ağda ısıtıcı makine çeşitleri olan tekli sir ağda kartuş ısıtıcı, üçlü kartuş sir ağda ısıtıcılar, konserve sir ağda ısıtıcıları, kalıp ağda ısıtıcısı, kombine ağda ısıtıcılarını dünya standartlarında üretmenin yanı sıra ülkemizde kaliteli sir ağda üretiminin azlığı ve müşterilerimizin bu konu ile olan sıkıntıları Cesa'yı sir ağda üretimi için Ar-Ge çalışmaları yapma zorunluluğunu ortaya çıkarmış ve yoğun çalışmalar sonunda uygun bir kadro oluşturarak PelAy markası ile sir ağda üretimine başlamıştır.

Kalitesini Kozmetoloji Eğitmenleri Derneği tarafından 2008 yılında vücut bakım ürünleri kategorisinde ödülünü alarak tescillemiştir.

Kalite yönetim sistemi olarak ISO 9001:2000 belgesine, teknik servisi TSE kurumundan HYB (Hizmet yeri yeterlilik belgesine) sahip olan Cesa Kozmetik, Vizyon olarak, teknoloji ile birlikte insan ihtiyaç ve beklentilerinin artması ve değişmesini çok yakından takip etmetedir. Bunları üretim, ithalat veya ihracat ile karşılamaktadır. Kozmetik sektöründe, takip eden değil takip edilen olmanın verdiği onur ve gurur ile özellikle ar-ge ağırlıklı olmak kaydıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

SEÇKİN DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri - Dr Belter Profesyonel Bakım Ürünleri

DrBelter Profesyonel Bakım Ürünleri

Almanya

Cildimiz de kişiliğimiz gibi değerli ve kişiseldir. Sağlıklı görünmek ve hissetmek için düzenli, yüksek kalite ve ihtiyaca göre hazırlanmış bakıma gereksinim duyar. DR.BELTER® COSMETIC profesyonel bakım konsepti, kanıtlanmış, doğal ve tıbbi özelliğe sahip bitki özleri ve en son geliştirilmiş patentli içeriği ile bu sayılan gereksinimleri en iyi şekilde karşılamaktadır.
Tüm ürünler %95 – 100 doğal içerikle üretilmekte olup mineral ve silikon yağlar içermez. Yüksek saflıkta ve cildin özelliklerini taşıyan hammaddeler ve bitki kaynaklı değerli yağlar ile geliştirilmiş formüller, mükemmel bir cilt uyumun ve yüksek düzeyde konfor sağlar.
CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri - Grimas Profesyonel Makyaj Ürünleri

Grimas Profesyonel Makyaj Ürünleri

Hollanda

Profesyonel ve hobi sektörleri için geleneksel metodları kullanarak makyaj malzemeleri geliştirip üreten bir Hollanda şirketidir. Farklı uygulamalar, örneğin sahne makyajı, vizaj, kamuflaj ve yüz boyamada da üretim ve pazarlama kapsamı içerisindedir.
Grimas, farklı ülkelere teslimat yapmaktadır; ürünleri parti mağazaları, hobi ve bale mağazaları, peruk üreticileri ile vizaj eğitimleri de dâhil olmak üzere pek çok yerde satılmaktadır. Kendi ürün çeşidine sahip olma, küçük seriler üretmeyi mümkün kılmaktadır, böylece spesifik ürünlere ihtiyaç olduğunda hızlı hareket edebilme olanağı sağlamaktadır.
CESA Kozmetik Medikal Teknolojileri - NailPerfect Protez Tırnak Ürünleri

NailPerfect Protez Tırnak Ürünleri

Hollanda

Nail Perfect, Premium Akrilik ve Jel sistemleri üzerinde 30 yıldan fazla tecrübeye sahip, dünyanın alanında en iyi kimyagerlerini bünyesinde barındıran, Hollanda merkezli uluslararası bir firmadır.
Nail Perfect Protez Tırnak Ürünleri ise firma tarafından geliştirilmiş üstün özellikli, kalıcı, kalite odaklı, profesyonel ürünler ile oluşturulmuş üstün niteliklere sahip ürün ailesinin adıdır.
30 yılı aşkın sürelik deneyimi ve marketteki sonsuz kredisi ile NailPerfect protez tırnak ürünleri CESA Kozmetik ve Medikal Teknolojileri ayrıcalığı ile Türkiye pazarında yerini almaktadır.